Матуранти Гимназије у Врњачкој Бањи 2020/21.

Матуранти Гимназије у Врњачкој Бањи 2020/21.

 

IV-1 Општи тип

Разредни старешина: Биљана Марковић-Гочанин, наставник хемије

  1. Алексић Вељко
  2. Банић Анђела
  3. Бучукаревић Невена
  4. Вукчевић Тамара
  5. Вучковић Урош
  6. Гигов Дајана
  7. Гуџић Дејана
  8. Жерађанин Ива
  9. Иричанин Лазар
  10. Јанковић Милорад
  11. Кљајић Софија
  12. Колаковић Андреа
  13. Красић Катарина
  14. Максимовић Сара
  15. Марић Дуња
  16. Милић Анастасија
  17. Милкић Миона
  18. Попчић Катарина
  19. Протић Матија
  20. Ристовић Тамара
  21. Савић Игор
  22. Стазић Анђела
  23. Стаменковић Ања
  24. Столић Ксенија
  25. Таталовић Ксенија
  26. Чеперковић Мина

IV-2 Oпшти тип

Разредни старешина, Горица Кончар, наставник биологије

  1. Бојковић Стефан
  2. Велимировић Андреа
  3. Гочанин Сара
  4. Грковић Ива
  5. Драшкић Драгица
  6. Ђурђевић Милица
  7. Иричанин Михајло
  8. Јовановић Исидора
  9. Лазовић Анастасија
  10. Митровић Миљана
  11. Перјаничић Марија
  12. Перовић Марија
  13. Петровић Милица
  14. Прокић Мина
  15. Радисављевић Вук
  16. Радовић Драгиша
  17. Радуновић Нађа
  18. Стојановић Тара
  19. Столић Милан
  20. Чеперковић Немања
  21. Шућур Анастасија

 

IV-3 Природно-математички смер

Разредни старешина: Стевановић Мара, наставник математике

  1. Брашић Мина
  2. Броћовић Алекса
  3. Вуковић Богдан
  4. Добић Павле
  5. Додић Мирослав
  6. Драговић Мартин
  7. Ивановић Ивона
  8. Јеремић Магдалена
  9. Котлајић Павле
  10. Лучић Никола
  11. Мијатовић Немања
  12. Перковић Никола
  13. Сарамандић Марко
  14. Стајковић Лука
  15. Станисављевић Ђорђе
  16. Тодоровић Миљана
  17. Чеперковић Јулија
  18. Чолић Јована

 

IV-4 Друштвено-језички смер

Разредни старешина: Слађана Опачић, наставник француског језика

  1. Анђелковић Марија
  2. Антонијевић Урош
  3. Богавац Александра
  4. Бонџић Јована
  5. Боћанин Милош
  6. Вујовић Иван
  7. Вучић Вук
  8. Живковић Милица
  9. Илић Наталија
  10. Јовановић Викторија
  11. Котурановић Стефана
  12. Новчић Дејана
  13. Павловић Јана
  14. Петровић Емилија
  15. Пљеваљчић Лазар
  16. Радовић Катарина
  17. Ратковић Ацо
  18. Рафаиловић Милица
  19. Рисимић Ана
  20. Свилановић Ања
  21. Симиџић Нина
  22. Срећковић Теодора
  23. Топаловић Благоје

 

 

Обавештења

Одабрани уџбеници 2022/2023.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 22/23 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.27 MB Download 668 Download

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2022/23. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.10. - 04.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 14.10. - 18.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 28.11. - 02.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 12.12. - 16.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 06.02. - 10.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.02. - 24.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.04. - 07.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 24.04. - 28.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 08.05. - 12.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.05. - 26.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.07. - 07.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 31.08.

Време реализације часова

 

1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.