Учесници републичких такмичења 2011/12.

LATINSKI JEZIK

  • Ana Vukoičić, I razred
  • Teodora Jevremović, II razred

ENGLESKI JEZIK

  • Aleksa Jaćimović, IV razred

HEMIJA

  • Isidora Ilić, II razred
  • Nemanja Crnoglavac, II razred
  • Natalija Đukić, III razred
  • Bojana Bošković, III razred

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • Vanja Mitić, II razred - 4. mesto

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; DRUGO MESTO NA MEĐUNARODNOJ SMOTRI U TRABZONU, TURSKA; ZLATNA MEDALJA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U ZANKI, MAĐARSKA

  • Ivana Stanković, II razred

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; POBEDA NA KONKURSU NASE U OBLASTI FOTOGRAFIJE KOJA JE POSLATA U SVEMIR

  • Jovana Rakezić, I razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Jovana Rakezić, I razred - 1. nagrada
  • Ivana Stanković, II razred - 2. nagrada
  • Jana Kragović, I razred - 3. nagrada

ŠKOLI I LIKOVNOM PEDAGOGU JE DODELJENO PRIZNANJE ZA KOLEKCIJU

ISTORIJA

  • Aleksandra Bradić, I razred
  • Kristina Bondžić, I razred
  • Ivana Nikolić, IV razred
  • Tijana Tomašević, IV razred

MATEMATIKA

  • Jana Kragović, I razred
  • Isidora Stodić, IV razred

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Jana Kragović, I razred - 3. mesto
  • Mladen Marjanović, II razred
  • Nemanja Vukojičić, III razred
  • Isidora Stodić, III razred

BIOLOGIJA

  • Ivana Marić, III razred
  • Nina Adžić, IV razred
  • Jovana Pavlović, IV razred

FIZIKA

  • Aleksandar Aleksić, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Stefan Đorđević, III razred
  • Filip Stefanović, IV razred

PLIVANJE

  • Vladimir Živković, IV razred
  • Borivoje Stefanović, III razred
  • Stefan Đorđević, III razred
  • Miloš Ćirić, I razred
  • Dušan Seočanac, III razred
  • Jovan Čeperkokvić, I razred

PLIVANJE

  • Ivana Strinković, I razred
  • Jana Kragović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, I razred
  • Pavle Đurakić, II razred
  • Mihailo Đurakić, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 3. MESTO

STONI TENIS

  • Mihailo Đurakić, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Anđelika Glušac, II razred
  • Marija Perović, III razred
  • Sara Rajić, IV razred

STONI TENIS

  • Marija Perović, III razred

 

Обавештења

Распоред полагања испита ванредних ученика

ФЕБРУАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

УТОРАК 20.02.2024. ГОД                08:00-ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК 

УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

СРЕДА 21.02.2024. ГОД                  11:30-ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК   

ЧЕТВРТАК 22.02.2024. ГОД              10:45-УМЕТНОСТ И ДИЗАЈН                10:45-ЛИКОВНА КУЛТУРА

ПЕТАК 23.02.2024. ГОД                  11:30-МУЗИЧКА КУЛТУРА

Одабрани уџбеници 2023/2024.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 23/24 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.31 MB Download 776 Download

Бесплатна припремна настава из математике за осмаке

 Реализација бесплатне припремне наставе из математике за осмаке је сваког уторка од 16.00 до 17.30 часова у просторијама Гимназије.

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 02.10. - 06.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 16.10. - 20.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 27.11. - 01.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 11.12. - 15.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 05.02. - 09.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 19.02. - 23.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.04. - 05.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.04. - 26.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 07.05. - 10.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.05. - 24.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.07. - 05.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 30.08.

Време реализације часова

 

претчас 07:10 - 07:55
1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
велики одмор 09:35 - 09:50
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00
8. час 14:05 - 14:50

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.