Учесници републичких такмичења 2011/12.

LATINSKI JEZIK

  • Ana Vukoičić, I razred
  • Teodora Jevremović, II razred

ENGLESKI JEZIK

  • Aleksa Jaćimović, IV razred

HEMIJA

  • Isidora Ilić, II razred
  • Nemanja Crnoglavac, II razred
  • Natalija Đukić, III razred
  • Bojana Bošković, III razred

SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

  • Vanja Mitić, II razred - 4. mesto

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; DRUGO MESTO NA MEĐUNARODNOJ SMOTRI U TRABZONU, TURSKA; ZLATNA MEDALJA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U ZANKI, MAĐARSKA

  • Ivana Stanković, II razred

POHVALA NA MEĐUNARODNOJ IZLOŽBI U LIDICAMA, ČEŠKA; POBEDA NA KONKURSU NASE U OBLASTI FOTOGRAFIJE KOJA JE POSLATA U SVEMIR

  • Jovana Rakezić, I razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Jovana Rakezić, I razred - 1. nagrada
  • Ivana Stanković, II razred - 2. nagrada
  • Jana Kragović, I razred - 3. nagrada

ŠKOLI I LIKOVNOM PEDAGOGU JE DODELJENO PRIZNANJE ZA KOLEKCIJU

ISTORIJA

  • Aleksandra Bradić, I razred
  • Kristina Bondžić, I razred
  • Ivana Nikolić, IV razred
  • Tijana Tomašević, IV razred

MATEMATIKA

  • Jana Kragović, I razred
  • Isidora Stodić, IV razred

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Jana Kragović, I razred - 3. mesto
  • Mladen Marjanović, II razred
  • Nemanja Vukojičić, III razred
  • Isidora Stodić, III razred

BIOLOGIJA

  • Ivana Marić, III razred
  • Nina Adžić, IV razred
  • Jovana Pavlović, IV razred

FIZIKA

  • Aleksandar Aleksić, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Stefan Đorđević, III razred
  • Filip Stefanović, IV razred

PLIVANJE

  • Vladimir Živković, IV razred
  • Borivoje Stefanović, III razred
  • Stefan Đorđević, III razred
  • Miloš Ćirić, I razred
  • Dušan Seočanac, III razred
  • Jovan Čeperkokvić, I razred

PLIVANJE

  • Ivana Strinković, I razred
  • Jana Kragović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, I razred
  • Pavle Đurakić, II razred
  • Mihailo Đurakić, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 3. MESTO

STONI TENIS

  • Mihailo Đurakić, IV razred

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Anđelika Glušac, II razred
  • Marija Perović, III razred
  • Sara Rajić, IV razred

STONI TENIS

  • Marija Perović, III razred

 

Обавештења

Одабрани уџбеници 2020/2021.

 

Dokumenti:
doc.png Oдабрани уџбеници 20.-21. HOT
Datum 20-07-2020 09:05:26 Veličina Dokumenta 66.6 KB Download 1.219 Download

План примене мера за спречавање ширења инфекције COVID-19

 

Opširnije...

Промена смене

У понедељак 26.10.2020. године је промена смене. Наредне две недеље настава у Гимназији ће се одвијати  ПРЕ ПОДНЕ.

 

Twitter налог Гимназије

Најновије вести сајта школе од сада можете пратити и преко Twittera. 

Gimnazija Vrnjačka Banja @news-gvb

 

Колико до звона?

Пре подне

1. час 07:30 - 08:00
2. час 08:05 - 08:35
3. час 08:40 - 09:10
4. час 09:25 - 09:55
5. час 10:00 - 10:30
6. час 10:35 - 11:05
7. час 11:10 - 11:40

После поднe

1. час 12:00 - 12:30
2. час 12:35 - 13:05
3. час 13:10 - 13:40
4. час 13:55 - 14:25
5. час 14:30 - 15:00
6. час 15:05 - 15:35
7. час 15:40 - 16:10

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току великог одмора и у међусмени. По потреби ће се заказивати и други термини.

Јавне набавке


Javne nabavke