Учесници републичких такмичења 2013/14.

HEMIJA

  • Bratislav Dačević, I razred
  • Jelena Todorović, II razred
  • Dunja Đukić, IV razred
  • Isidora Ilić, IV razred

MATEMATIKA

  • Dolores Ašković, II razred
  • Jana Kragović, III razred
  • Aleksandar Jakovljević, III razred

BIOLOGIJA

  • Aleksandar Ivković, III razred
  • Aleksandra Stanojević, IV razred
  • Petar Vukman, IV razred

MEĐUNARODNI KONKURS "SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA"

  • Isidora Kraguljac, I razred - pohvala
  • Sandra Bogdanović, IV razred - pohvala

MEĐUNARODNI KONKURS "SVETOSAVLJE I NAŠE DOBA"

  • Borisav Matić, II razred - pohvala

FIZIKA

  • Maja Miodragović, II razred

PROGRAMIRANJE

  • Nemanja Petrović, III razred

SMOTRA LIKOVNOG STVARALAŠTVA UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE

  • Kristina Brđović, II razred
  • Borisav Matić, II razred
  • Ivana Stanković, IV razred

LATINSKI JEZIK

  • Isidora Kraguljac, I razred - 5. mesto
  • Željko Stojković, II razred

MEĐUNARODNA LIKOVNA IZLOŽBA "13. NOVEMBAR" SKOPLJE

  • Ivana Stanković, IV razred - 1. nagrada

DANI ARHEOLOŠKOG FILMA

  • Monika Butačević, I razred - nagrada

LIKOVNI USKRŠNJI SALON

  • Borisav Matić, II razred - nagrada

NOVEMBARSKI LIKOVNI SALON

  • Jana Kragović, III razred - 1. nagrada

MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS "DANI ĆIRILICE"

  • Milostiva Mladenović, I razred - 1. mesto
  • Borisav Matić, II razred - 2. mesto

MEĐUNARODNI LIKOVNI KONKURS "DANI ĆIRILICE"

  • Milica Stanojčić, II razred - 3. mesto

EKIPNO PRVENSTVO SREDNJIH ŠKOLA REPUBLIKE SRBIJE U MATEMATICI

  • Monika Butačević, I razred
  • Maja Miodragović, II razred
  • Jana Kragović, III razred
  • Mladen Marjanović, IV razred

LITERARNI KONKURS DRUŠTVA ZA SRPSKI JEZIK

  • Isidora Kraguljac, I razred - 1. mesto
  • Sandra Bogdanović, IV razred - 2. mesto

STONI TENIS

  • Dejan Ocokoljić, III razred - 3. mesto

STONI TENIS

  • Ivana Perović, I razred

STONI TENIS - EKIPNO - M

  • Dejan Ocokoljić, III razred
  • Pavle Đurakić, IV razred
  • Nemanja Crnoglavac, IV razred

EKIPA JE OSVOJILA 1. MESTO

STONI TENIS - EKIPNO - Ž

  • Ivana Perović, I razred
  • Đurđica Trifunović, I razred
  • Anđelika Glušac, IV razred

PLIVANJE

  • Petar Ćirić, I razred
  • Stevan Novaković, II razred
  • Mladen Šljivić, II razred
  • Miloš Ćirić, III razred
  • Aleksa Stefanović, III razred
  • Jovan Čeperković, III razred

PLIVANJE

  • Ivona Adamović, I razred
  • Vanja Čolić, II razred
  • Maja Miodragović, II razred
  • Ivana Strinković, III razred
  • Jana Kragović, III razred

DŽUDO

  • Svetozar Stajkovac, II razred

ISTORIJA

  • Danica Janković, I razred

MEĐUNARODNO TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE "KENGUR"

  • Maja Miodragović, II razred

SOCIOLOGIJA

  • Vukašin Gligorić, IV razred

FILOZOFIJA

  • Slobodan Vukojičić, IV razred 

Обавештења

Упис 2024/25.

Све информације о упису у Гимназију за школску 2024/2025. годину можете наћи oвдe.

 

Распоред полагања испита ванредних ученика

МАЈСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ПИСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

ПОНЕДЕЉАК 20.05.2024. ГОД                08:00-МАТЕМАТИКА

СРЕДА 22.05.2024. ГОД                  08:00-СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

УСМЕНИ ДЕО ИСПИТА:

ПОНЕДЕЉАК 20.05.2024. ГОД                09:30-ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

УТОРАК 21.05.2024. ГОД                10:45-МАТЕМАТИКА

СРЕДА 22.05.2024. ГОД                 09:30-СОЦИОЛОГИЈА

ЧЕТВРТАК 23.05.2024. ГОД                11:30-СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

ПЕТАК 24.05.2024. ГОД                  07:30-РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

Одабрани уџбеници 2023/2024.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 23/24 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.31 MB Download 840 Download

Бесплатна припремна настава из математике за осмаке

 Реализација бесплатне припремне наставе из математике за осмаке је сваког уторка од 16.00 до 17.30 часова у просторијама Гимназије.

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 02.10. - 06.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 16.10. - 20.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 27.11. - 01.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 11.12. - 15.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 05.02. - 09.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 19.02. - 23.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.04. - 05.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.04. - 26.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 07.05. - 10.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.05. - 24.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.07. - 05.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 30.08.

Време реализације часова

 

претчас 07:10 - 07:55
1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
велики одмор 09:35 - 09:50
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00
8. час 14:05 - 14:50

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.