Матуранти Гимназије у Врњачкој Бањи 2022/23.

 

 IV-1 Општи тип

 Разредни старешина: Драгослав Ђуровић, наставник филозофије 

  1. Белоица Никола
  2. Богићевић Филип
  3. Гигов Марија
  4. Глиџић Анастасија
  5. Грујић Милица
  6. Ђорђевић Ђурђина
  7. Игњатовић Александар
  8. Илић Филип
  9. Јанчић Емилија
  10. Јоксимовић Андријана
  11. Јоксимовић Вељко
  12. Јоксимовић Јелена
  13. Јоксимовић Маријана
  14. Костић Јован
  15. Милићевић Милица
  16. Митровић Саша
  17. Михајловић Лана
  18. Нaчић Тијана
  19. Недељковић Милица
  20. Новичић Сања
  21. Предолац Ана
  22. Ратковић Предраг
  23. Рачић Ана

 IV-2 Општи тип

Разредни старешина, Оливер Миљковић, наставник француског језика 

  1. Андрић Лука
  2. Антић Тара
  3. Благојевић Јана
  4. Будурић Урош
  5. Гајовић Вељко
  6. Гочанин Михајло
  7. Ђаковић Вања
  8. Егерић Матија
  9. Иричанин Мина
  10. Јанковић Теодора
  11. Марковић Марија
  12. Миленковић Невена
  13. Милошевић Лазар
  14. Недељковић Валентина
  15. Недељковић Владимир
  16. Николић Анђела
  17. Пејић Јанко
  18. Ракић Дијана
  19. Рилак Лазар
  20. Свилановић Огњен
  21. Симоновић Филип
  22. Спаловић Исидора
  23. Страњанац Анђела

IV-3 Природно-математички смер

Разредни старешина: Наташа Перовић-Димитријевић, наставник биологије

  1. Бежановић Тијана
  2. Бутачевић Данило
  3. Ђаковић Милан
  4. Југовић Жељко
  5. Лукић Данило
  6. Марковић Тијана
  7. Милановић Душан
  8. Милутиновић Димитрије
  9. Пантелић Катарина
  10. Прибаковић Вељко
  11. Срејић Анђела
  12. Станојчић Мина
  13. Стевановић Мина
  14. Танкосић Александра
  15. Тошић Тара

IV-4 Друштвено-језички смер

Разредни старешина: Катарина Романов, наставник енглеског језика

  1. Бабић Јулијана
  2. Бићанин Анђела
  3. Благојевић Марија
  4. Веселић Невена
  5. Вучковић Тијана
  6. Гаровић Саша
  7. Думановић Даница
  8. Ђокић Марија
  9. Ивановић Нина
  10. Јевремовић Михајло
  11. Костић Тијана
  12. Лазаревић Ведрана
  13. Марковић Ања
  14. Марковић Ксенија
  15. Миљковић Даница
  16. Младеновић Давид
  17. Николић Анђела
  18. Павловић Ђорђе
  19. Павловић Катарина
  20. Пејовић Сташа
  21. Петровић Далибор
  22. Петровић Нина
  23. Савковић Ненад
  24. Степић Милена
  25. Тошић Анастасија
  26. Ћировић Анастасија
  27. Чановић Милица 
  28. Чолић Јована

Обавештења

Одабрани уџбеници 2023/2024.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 23/24 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.31 MB Download 780 Download

Бесплатна припремна настава из математике за осмаке

 Реализација бесплатне припремне наставе из математике за осмаке је сваког уторка од 16.00 до 17.30 часова у просторијама Гимназије.

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2023/24. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 02.10. - 06.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 16.10. - 20.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 27.11. - 01.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 11.12. - 15.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 05.02. - 09.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 19.02. - 23.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.04. - 05.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.04. - 26.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 07.05. - 10.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.05. - 24.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.07. - 05.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 30.08.

Време реализације часова

 

претчас 07:10 - 07:55
1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
велики одмор 09:35 - 09:50
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00
8. час 14:05 - 14:50

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.