Матуранти Гимназије у Врњачкој Бањи 2009/10.

Maturanti Gimnazije u Vrnjačkoj Banji - 2009/10. godina

 

Opšti tip IV-1,  Razredni starešina: Simić Anđelija

Artinović Tea

Bogosavljević Stefan

Brđović Bojana

Gašić Nikola

Glavčić Nemanja

Gudžić Jovana

Dramićanin Anđela

Dumanović Dušan

Đurđević Danilo

Jeremić Slobodan

Joksimović Jovan

Kovačević Milutin

Kordić Anđelija

Marić Anđelija

Mijatović Tamara

Milenković Filip

Paris Jovana

Petronijević Ivana

Ratković Tamara

Radojčić Kristina

Savić Jelena

Stanisavljević Jovana

Stanojčić Jelena

Stjepanović Milena

Tomović Mina

Ćirić Anđela

Urošević Jovana

Dželetović Miona

 

Opšti tip IV-2,  Razredni starešina: Radivojević Ivana

Blagojević Bojana

Burmaz Nikola

Glavčić Maja

Đurđević Brankica

Jevtić Jelena

Jovanović Ivana

Karajović Miljan

Milovanović Marko

Mladenović Nataša

Nedeljković Tijana

Ničić Marko

Pavlović Jelena

Pecić Ivana

Petrović Matija

Popović Milan

Popović Nikola

Prodanović Milena

Raković Ivana

Spasić Miloš

Stajić Stefan

Stević Anđelka

Stojiljković Jovana

 

 

Opšti tip IV-3,  Razredni starešina: Veselinović Nedeljko

Antić Mitra

Banjević Dragiša

Backović Dušan

Beloica Tomislav

Borčević Darinka

Bulatović Jelena

Vasić Stefan

Vlajković Ivana

Vukman Neda

Dabić Marina

Draganjac Jasmina

Đurović Jovana

Karamarković Miodrag

Lepojević Valentina

Luković Ivana

Marinković Jovana

Miodragović Miloš

Mitrović Milica

Petričković Suzana

Radisavljević Jelena

Rakićević Nadica

Rangelov Zdravko

Ristić Sara

Savić Milovan

Stamenić Maja

Stašević Anđelija

Terzić Jelena

Trifunović Jelena

Džamić Vanja

 

Informatički smer IV-4,  Razredni starešina: Brđović Danijela

Anđelković Đorđe

Arsić Aleksandra

Bažalac Petar

Barović Dragoljub

Vuković Marija

Vulićević Marko

Grujić Katarina

Đaković Kristina

Đorđević Aleksandar

Đošović Sonja

Ivanović Tamara

Iričanin Tatjana

Jevtić Aleksandra

Jevtić Jelena

Kovačević Vladimir

Kontić Jovan

Marić Jovana

Marjanović Nemanja

Marković Ivana

Mihajlović Petar

Popadić Zoran

Radosavljević Tamara

Radulović Andrija

Radulović Marina

Spasić Zdravko

Stanić Ilija

Stanojević Nikola

Stojanović Jovana

Stojković Nikola

Trifunović Stefan

Ćosić Maja

Čukalović Milica

Šundić Aleksandra

 

 

 

Обавештења

Одабрани уџбеници 2022/2023.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 22/23 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.27 MB Download 673 Download

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2022/23. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.10. - 04.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 14.10. - 18.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 28.11. - 02.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 12.12. - 16.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 06.02. - 10.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.02. - 24.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.04. - 07.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 24.04. - 28.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 08.05. - 12.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.05. - 26.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.07. - 07.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 31.08.

Време реализације часова

 

1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.