СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈНО ПЛАНИРАЊЕ
- Марија Стојановић, наставник математике, руководилац
- Катарина Романов, наставник екглеског језика, записничар
- Слађана Опачић, наставник француског језика
- Биљана Марковић Крагуљац, наставник ликовне уметности,
- Биљана Марковић Гочанин, наставник хемије,
- Ивана Радивојевић, наставник историје
- Наташа Перовић Димитријевић, наставник биологије
- мр Драгослав Ђуровић, наставник филозофије,
- Бранкица Продановић, наставник математика
- Данијела Брђовић, наставник српског језика и књижевности
- Дојна Стодић, директор
- Председник Ученичког парламента
- Члан Савета родитеља
- Марија Стоиљковић, психолог СТРУЧНИ АКТИВ ЗА РАЗВОЈ ШКОЛСКОГ ПРОГРАМА
- Дојна Стодић, директор, педагошки саветник
- Марија Стоиљковић, психолог, педагошки саветник, руководилац
- Александар Јовановић, стручни сарадник-психолог
- Оливер Миљковић, наставник француског језика
- Горица Кончар, наставник биологије
- Драгослав Ђуровић, наставник филозофије
- Иван Бурмаз, наставник физичког васпитања
- Марина Башић, наставник информатике
- Данијела Брђовић, наставник српског језика и књижевности
ПЕДАГОШКИ КОЛЕГИЈУМ
- Дојна Стодић, директор, руководилац
- Марија Стоиљковић, психолог,
- Александар Јовановић, стручни сарадник-психолог
- Оливер Миљковић, наставник француског језика, председник стручног већа за области предмета страних језика, записничар
- Горица Кончар, наставник биологије, председник стручног већа за области предмета природне групе
- Драгослав Ђуровић, наставник филозофије, председник стручног већа за области предмета друштвене групе
- Иван Бурмаз, наставник физичког васпитања, председник стручног већа за области предмета физичко васпитање
- Марина Чеперковић, наставник информатике, председник стручног већа за области предмета математике и рачунарства и информатике
- Данијела Брђовић, наставник српски језик и књижевност, председник стручног већа за области предмета српског језика и књижевности и уметности
- Марија Стојановић, наставник математике, председник Стручног актива за развојно планирање
ТИМ ЗА САМОВРЕДНОВАЊЕ РАДА ШКОЛЕ
- Дојна Стодић, директор,
- Марија Стоиљковић, психолог, руководилац
- Горица Кончар, наставник биологије,
- Биљана Рсовац, наставник географије,
- Данијела Брђовић, наставник српског језика и књижевности,
- Милена Станковић, наставник енглеског језика,
- Биљана Марковић Гочанин, наставник хемије,
- Слађана Опачић, наставник француског језика,
- Председник Ученичког парламента,
- Члан савета родитеља, родитељ
ТИМ ЗА ИНКЛУЗИВНО ОБРАЗОВАЊЕ
- Биљана Марковић-Крагуљац, наставник ликовне културе, педагошки саветник,
- Биљана Рсовац, наставник географије
- Јасмина Бисерчић, наставник физике
- Слађана Опачић, наставник француског језика
ТИМ ЗА ЗАШТИТУ ОД ДИСКРИМИНАЦИЈЕ НАСИЉА, ЗЛОСТАВЉАЊА И ЗАНЕМАРИВАЊА И БЕЗБЕДНОСТ
- Дојна Стодић, директор школе
- Надица Пејић, секретар школе
- Иван Бурмаз, наставник физичког васпитања
- Ненад Ђуракић, наставник физичког васпитања
- Оливер Миљковић, наставник француског и латинског језика, записничар
- Марија Стоиљковић, психолог, педагошки саветник, руководилац
- Александар Јовановић, психолог
ТИМ ЗА ИЗРАДУ И АЖУРИРАЊЕ САЈТА ГИМНАЗИЈЕ – ПРАЋЕЊЕ АКТИВНОСТИ, ТАКМИЧЕЊА, МАНИФЕСТАЦИЈА
- Данијела Брђовић, наставник српског језика и књижевности, записничар
- Срђан Кушаковић, наставник рачунарства и информатике, руководилац
- Филип Цветановић, наставник рачунарства и информатике
- Владимир Пејић, техничар
ТИМ ЗА РАЗВОЈ МЕЂУПРЕДМЕТНИХ КОМПЕТЕНЦИЈА И ПРЕДУЗЕТНИШТВА (И ПРАЋЕЊЕ КОНКУРСА ЗА ПРОЈЕКТЕ)
- Оливер Миљковић, наставник француског и латинског језика
- Бојан Мијајловић, наставник физике
- Слађана Опачић, наставник француског и латинског језика
- Ивана Радивојевић, наставник историје
- Катарина Романов, наставник енглеског језика
ТИМ ЗА ИЗРАДУ ГОДИШЊЕГ ПЛАНА РАДА
- Александар Јовановић, психолог, председник
- Срђан Кушаковић, наставник рачунарства и информатике
- Филип Цветановић, наставник наставник рачунарства и информатике
- Тијана Матић, наставник српског језика и књижевност
ТИМ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНИ РАЗВОЈ
- Бранкица Продановић, наставник математике, записничар
- Наташа Перовић-Димитријевић, наставник биологије, руководилац
- Горица Кончар, наставник биологије
- Биљана Марковић Гочанин, наставник хемије
- Катарина Романов, наставник енглеског језика
- мр Драган Париповић, наставник историје
- Тијана Матић, наставник српског језика и књижевности
ТИМ ЗА ПРОМОЦИЈУ ШКОЛЕ
- Бранислава Поповић, наставник француског језика
- Александар Јовановић, психолог
- Марина Чеперковић, наставник рачунарства и информатике
- Иван Бурмаз, одељенски старешина IV-1
- Биљана Рсовац, одељењски старешина IV-3
- Милена Станковић, одељењски старешина IV-4
ТИМ ЗА ОБЕЗБЕЂИВАЊЕ КВАЛИТЕТА И РАЗВОЈ УСТАНОВЕ
- Дојна Стодић, директор, педагошки саветник
- Марија Стоиљковић, школски психолог, педагошки саветник
- Биљана Марковић-Гочанин, наставник хемије, педагошки саветник, Руководилац тима
- Биљана Марковић-Крагуљац, наставник ликовне културе, педагошки саветник
- мр Драгослав Ђуровић, наставник филозофије, педагошки саветник
ТИМ ЗА ДИГИТАЛИЗАЦИЈУ
- Срђан Кушаковић, наставник рачунарства и информатике,
- Филип Цветановић, наставник рачунарства и информатике,
- Марина Чеперковић, наставник рачунарства и информатике
- Марија Стојановић, наставник математике,
- Владимир Пејић, техничар