Матуранти Гимназије у Врњачкој Бањи 2010/11.

Maturanti Gimnazije u Vrnjačkoj Banji - 2010/11. godina

Opšti smer IV-1

Razredni starešina: Perović Dimitrijević Nataša

Artinović Č. Mladen
Atanasković B. Andrea
Babić G. Anđela
Babić R. Anica
Vuković A. Ana
Vorotović B. Nikola
Dončić Ž. Aleksandra
Drašković B. Antonije
Đukić V. Ilija
Ivanović M. Robert
Ilić M. Ivan
Iričanin Lj. Ivan
Jovanović N. Milanka
Klipa S. Suzana
Marković N. Marija
Martinović J. Jovana
Milanović T. Ana
Milanović T. Marija
Mrđan B. Lidia
Paris D. Jelena
Radičević Z. Miloš
Sebić D. Aleksandar
Seočanac S. Nevena
Stevanović Lj. Nemanja
Stevanović M. Stevan
Čolović Z. Dejana

 

Opšti smer IV-2

Razredni starešina: Radovanović mr Aleksandra

Vujičić J. Nemanja
Drašković M. Uroš
Đurović Z. Marija
Erčević T. Đorđe
Župac D. Ana
Janković M. Sava
Kardžović M. Nevena
Kašerić G. Ankica
Kijevčanin P. Aleksandar
Kilibarda R. Milica
Lazarević P. Milun
Levićanin M. Nevena
Matović M. Jovana
Mrdaković N. Ljiljana
Petrović M. Lazar
Plavša D. Nemanja
Radulović M. Anđela
Radulović R. Bojana
Rakić Z. Predrag
Srećković D. Tijana
Stojanović S. Marija
Terzić M. Jovana
Tomić S. Aleksandra
Trifunović M. Marina
Ćirić R. Lazar
Džamić N. Ivana

 

Opšti smer IV-3

Razredni starešina: Čkrebo Slavoljub

Anđelković A. Nenad
Antić M. Kristina
Bulatović V. Milica
Vlajković T. Kristina
Vojvodić S. Milica
Vukojičić M. Marija
Vulić R. Tijana
Gočanin G. Milica
Jakovljević N. Vladimir
Janković Đ. Tomislav
Janković M. Uroš
Knežević G. Miloš
Kontić D. Ana
Milić M. Marija
Milutinović M. Sandra
Nikolić R. Jelena
Pejović S. Isidora
Petrović N. Marko
Petrović M. Nevenka
Radović T. Miloš
Savić N. Damjana
Stevanović M. Marija
Stojković M. Jelena
Dželebdžić D. Nevena
Šljivić M. Veljko

 

Informatički smer IV-4

Razredni starešina: Stodić Dojna

Abadžić Đ. Srđana
Beloica Z. Aleksandra
Vlajić D. Vladimir
Drenovak M. Tanja
Žerađanin B. Marijana
Živković M. Filip
Zdravković D. Milan
Ivanović D. Ana
Ilić D. Dragana
Ilić R. Tatjana
Janićijević Z. Jelena
Lazarević Z. Anica
Lukovac S. Tamara
Luković D. Darko
Martinović M. Ivana
Mikić B. Daniel
Miladinović D. Marko
Milanović M. Lazar
Milenković M. Mileva
Nešović V. Filip
Pavlović P. Aleksandra
Pajić G. Igor
Perdić T. Filip
Pecić D. Filip
Savić B. Ana
Spasić Ž. Nemanja
Stambolija M. Srđan
Tomić S. Nikola
Čekrlić Lj. Marko

Обавештења

Одабрани уџбеници 2021/2022.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 21/22 HOT
Datum 10-05-2021 09:05:26 Veličina Dokumenta 180.85 KB Download 710 Download

Промена смене

У понедељак 29.11.2021. год. је промена смене. Наредне две недеље настава у Гимназији ће се одвијати ПОСЛЕ ПОДНЕ.

 

Twitter налог Гимназије

Најновије вести сајта школе од сада можете пратити и преко Twittera. 

Gimnazija Vrnjačka Banja @news-gvb

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2021/22. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 04.10. - 08.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 18.10. - 29.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 29.11. - 03.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 13.12. - 24.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 31.01. - 04.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.02. - 04.03.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 28.03. - 01.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 18.04. - 29.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 04.05. - 06.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 09.05. - 20.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 04.07. - 08.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.08. - 31.08.

Време реализације часова

Пре подне

1. час 07:30 - 08:15
2. час 08:20 - 09:05
3. час 09:25 - 10:10
4. час 10:15 - 11:00
5. час 11:05 - 11:50
6. час 11:55 - 12:40
7. час 12:45 - 13:30

 После подне

1. час 13:30 - 14:15
2. час 14:20 - 15:05
3. час 15:25 - 16:10
4. час 16:15 - 17:00
5. час 17:05 - 17:50
6. час 17:55 - 18:40
7. час 18:45 - 19:30

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току великог одмора и у међусмени. По потреби ће се заказивати и други термини.

Јавне набавке


Javne nabavke