Матуранти Гимназије у Врњачкој Бањи 2014/15.

Maturanti Gimnazije u Vrnjačkoj Banji - 2014/15. godina

IV-1 Opšti smer

Razredni starešina: Kaličanin Tijana

Binić Nina
Burmaz Anđela
Velimirović Isidora
Golubović Sonja
Građanin Jovana
Despotović Ignjat
Živančev Aleksandra
Zekanović Stevan
Kosovac Anđelka
Koturanović Anđela
Krstić Miloš
Magdelinić Mina
Matović Ivana
Milićević Andrija
Micić Aleksandra
Ocokoljić Dejan
Petković Katarina
Petrović Aleksandra
Petrović Marija
Popović Slađana
Radulović Miljan
Raičević Kristina
Rsovac Lenka
Sotirović Nina
Stefanović Aleksa
Stojiljković Tamara
Stranjanac Lazar
Strinković Ivana
Trifunović Katarina

 

IV-2 Opšti smer

Razredni starešina: Perović Dimitrijević Nataša

Ađančić Jovan
Antić Anđela
Antić Nevena
Banjević Luka
Bijanić Miloš
Blagojević Nina
Bulatović Mila
Vojinović Nataša
Vujašanin Marijana
Vulić Aleksandar
Gudžić Ilija
Đorđević Aleksandar
Đurović Jovan
Živković Marija
Zrnzević Ljubica
Janković Snežana
Jocić Tatjana
Jošanović Nina
Kilibarda Aleksandra
Lukovac Marija
Maksimović Kristina
Medar Jelena
Nedeljković Nikola
Paunović Mijat
Petrašinović Svetlana
Premović Mila
Ćirić Adriana
Cerović Mirjana
Čereković Sara
Šućur Dragana

 

IV-3 Opšti smer

Razredni starešina: Čkrebo Slavoljub

Aleksić Sandra
Bondžić Kristina
Bradić Aleksandra
Brašić Anđela
Vukoičić Ana
Vučković Jovana
Dajić Milica
Dedić Uroš
Žerađanin Nemanja
Ivković Aleksandar
Jakovljević Aleksandar
Janković Svetlana
Jaćimović Simona
Jelićanin Vladimir
Karović Nikola
Kovačević Aleksandra
Kragović Jana
Lučić Milena
Mijatović Milena
Miković Jovana
Milić Aleksandar
Milosavljević Stevan
Mirjanić Aleksa
Radulović Nemanja
Ristić Iva
Strugarević Aleksandra
Filipović Miodrag
Čeperković Jovan
Ćirić Miloš

 

IV-4 Informatički smer

Razredni starešina: Radovanović mr Aleksandra / Čeperković Marina / Đurović mr Dragoslav

Vanić Nataša
Veličković Luka
Vučetić Sofija
Gočanin Željko
Grković Mirko
Đokić Slađana
Đukić Nikola
Zarin Maja
Jovanović Miljana
Matović Jovana
Miković Nenad
Novaković Svetislav
Petrović Nemanja
Ristić Aleksandra
Ristić Nikola
Simonović Stefan
Tlačinac Olivera
Topalović Saša
Topalović Z. Stefan
Topalović M. Stefan
Trifunović Mihajlo
Cvetanović Filip
Čolić Valentina
Čolić Nikola
Šerović Miladin

Обавештења

Одабрани уџбеници 2022/2023.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 22/23 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.27 MB Download 668 Download

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2022/23. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.10. - 04.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 14.10. - 18.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 28.11. - 02.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 12.12. - 16.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 06.02. - 10.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.02. - 24.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.04. - 07.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 24.04. - 28.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 08.05. - 12.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.05. - 26.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.07. - 07.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 31.08.

Време реализације часова

 

1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.