Матуранти Гимназије у Врњачкој Бањи 2021/22.

IV-1 Општи тип

 Разредни старешина: Данијела Брђовић, наставник српског језика и књижевности 

  1. Бербер Анастасија
  2. Бербер Стефан
  3. Бијанић Милица
  4. Брђанин Ђорђе
  5. Вучковић Предраг
  6. Драгојевић Вања
  7. Јанковић Војин
  8. Лазовић Хелена
  9. Мијатовић Никола
  10. Милићевић Сања
  11. Младеновић Алексина
  12. Младеновић Тамара
  13. Пауновић Ђорђе
  14. Пљеваљчић Тијана
  15. Попчић Кристина
  16. Радојичић Младенка
  17. Савић Андреја
  18. Стојковић Анђела
  19. Стојковић Јована
  20. Танкосић Игор
  21. Томић Нађа
  22. Томић Тамара
  23. Топличић Уна
  24. Трнавац Владимир
  25. Чолић Анастасија   

IV-2 Општи тип

Разредни старешина, Јасмина Бисерчић, наставник физике 

  1. Броћовић Невена
  2. Букоња Вељко
  3. Букоња Никола
  4. Димић Јован
  5. Дугалић Лазар
  6. Жупац Тијана
  7. Кнежевић Жељко
  8. Кнежевић Павле
  9. Марковић Кристина
  10. Мартачић Андријана
  11. Митровић Алекса
  12. Михајловић Предраг
  13. Павловић Николина
  14. Петровић Лазар
  15. Радаковић Катарина
  16. Ратковић Сандра
  17. Рсовац Јана
  18. Сотировић Милица
  19. Срећковић Давид
  20. Стевановић Душан
  21. Томић Кристиан
  22. Топаловић Лука
  23. Чеперковић Михаило
  24. Чолић Анђела

IV-3 Природно-математички смер

Разредни старешина: Бранкица Продановић, наставник математике

  1. Башић Милица
  2. Гочанин Миа
  3. Грађанин Богдан
  4. Драгутиновић Катарина
  5. Ђенадић Милица
  6. Жупац Коста
  7. Зајић Димитрије
  8. Јакшић Јована
  9. Јовановић Б Матија
  10. Јовановић М Матија
  11. Јовановић Огњен
  12. Јовковић Кристина
  13. Каровић Александар
  14. Костић Марко
  15. Мандић Јована
  16. Манојловић Вукашин
  17. Марковић Ана
  18. Матовић Алекса
  19. Миленковић Огњен
  20. Милосављевић Стефан
  21. Перковић Милош
  22. Поњевић Олег
  23. Поњевић Сара
  24. Ракић Вељко
  25. Стругаревић Нина
  26. Ћирић Марко
  27. Узуновић Војин
  28. Филиповић Филип

IV-4 Друштвено-језички смер

Разредни старешина: Марин Голубовић, наставник енглеског језика

  1. Белоица Јована
  2. Брђовић Миона
  3. Брновић Анастасија
  4. Васић Милена
  5. Велинов Сандра
  6. Видаковић Кристина
  7. Вучетић Ива
  8. Гочанин Лука
  9. Даљевић Коста
  10. Димитријевић Јана
  11. Ђукић Анђела
  12. Ђуровић Никола
  13. Јањић Михајло
  14. Качаревић Анђела
  15. Костић Тара
  16. Лекић Нина
  17. Милетић Матија
  18. Обрадовић Исидора
  19. Пауновић Јована
  20. Петровић Ива
  21. Пецић Анђела
  22. Поповић Милица
  23. Радановић Симона
  24. Радовановић Михајло
  25. Станковић Вања
  26. Филиповић Игор
  27. Чолић Тамара

Обавештења

Одабрани уџбеници 2022/2023.

 

Dokumenti:
pdf.png Одабрани уџбеници 22/23 HOT
Datum 28-06-2022 08:05:26 Veličina Dokumenta 1.27 MB Download 673 Download

Информатор о раду

Информатор о раду Гимназије можете преузети овде: 

Информатор о раду

 

Испитни рокови за ванредне ученике

ИСПИТНИ РОКОВИ ШКОЛСКE 2022/23. ГОДИНE

ОКТОБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 01.10. - 04.10.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 14.10. - 18.10.
ДЕЦЕМБАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 28.11. - 02.12.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 12.12. - 16.12.
ФЕБРУАРСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 06.02. - 10.02.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 20.02. - 24.02.
АПРИЛСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.04. - 07.04.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 24.04. - 28.04.
МАЈСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 08.05. - 12.05.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 22.05. - 26.05.
АВГУСТОВСКИ
ДАТУМ ПРИЈАВЉИВАЊА: 03.07. - 07.07.
ДАТУМ ПОЛАГАЊА: 21.08. - 31.08.

Време реализације часова

 

1. час 08:00 - 08:45
2. час 08:50 - 09:35
3. час 09:55 - 10:40
4. час 10:45 - 11:30
5. час 11:35 - 12:20
6. час 12:25 - 13:10
7. час 13:15 - 14:00

 

 

Психолог

Термини за разговоре са ученицима који се обрате за савет су сваког четвртка у току  одмора. По потреби ће се заказивати и други термини.